Kontakt oss

Vi dekker både Danmark, Norge og Sverige

Kontakt oss
Scroll nedover

Vi ser frem til å høre fra deg, enten du er kunde eller overveier å bli det. Kontakt oss ved spørsmål, eller om du ønsker å avtale et møte for å få presentert hvordan vi kan understøtte din forretning. Enten det gjelder rengjøring, kantinetjenster eller andre facility løsninger.

Avdelinger
.01 Kontakt oss

Vi er klare for å hjelpe deg

.02 Avdelinger

Finn en avdeling nær deg

.03 Ledige stillinger

Søker du
ny jobb?

Se alle ledige stillinger
.04 Den norske ledelsen

Et dedikert team

Fredrik Duus

Fredrik DuusDaglig leder fredrik.duus@allianceplus.no

Knut Steine

Knut SteineØkonomisjef knut.steine@allianceplus.no

Eva Halvorsen

Eva HalvorsenKHMS-sjef eva.halvorsen@allianceplus.no

Øyvind Blindheim

Øyvind BlindheimSalgssjef oyvind.blindheim@allianceplus.no

Mary Janne Røssland

Mary Janne RøsslandRegionsjef Vest mary.janne.rossland@allianceplus.no

Doreen Wagner

Doreen WagnerRegionsjef Sør doreen.wagner@allianceplus.no

Andreas Rivenes

Andreas RivenesRegionsjef Øst andreas.rivenes@allianceplus.no

Siv Olaug Eikenes

Siv Olaug EikenesRegionsjef Kantiner siv.olaug.eikenes@allianceplus.no