Kontakt oss

Vi dekker både Danmark, Norge og Sverige

Kontakt oss
Scroll nedover

Vi ser frem til å høre fra deg, enten du er kunde eller overveier å bli det. Kontakt oss ved spørsmål, eller om du ønsker å avtale et møte for å få presentert hvordan vi kan understøtte din forretning. Enten det gjelder rengjøring, kantinetjenster eller andre facility løsninger.

Avdelinger
.01 Kontakt oss

Vi er klare for å hjelpe deg

.02 Avdelinger

Finn en avdeling nær deg

.03 Ledige stillinger

Søker du
ny jobb?

Se alle ledige stillinger
.04 Den norske ledelsen

Et dedikert team

Fredrik Duus

Fredrik Duus Daglig leder fredrik.duus@allianceplus.no

Knut Steine

Knut Steine Økonomisjef knut.steine@allianceplus.no

Eva Halvorsen

Eva Halvorsen KHMS-sjef eva.halvorsen@allianceplus.no

Øyvind Blindheim

Øyvind Blindheim Salgssjef oyvind.blindheim@allianceplus.no

Mary Janne Røssland Regionsjef Vest mary.janne.rossland@allianceplus.no

Doreen Wagner

Doreen Wagner Regionsjef Sør doreen.wagner@allianceplus.no

Andreas Rivenes

Andreas Rivenes Regionsjef Øst andreas.rivenes@allianceplus.no

Siv Olaug Eikenes

Siv Olaug Eikenes Regionsjef Kantiner siv.olaug.eikenes@allianceplus.no

Copyright © Allianceplus A/S